Останні новини

ГОТУЄМОСЬ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2019

головну resultСтаршокласники Сумщини взяли участь в апробації тестових завдань Українського центру оцінювання якості освіти

На виконання листа Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 08.10.2018 № 10/01-25/367 «Про проведення апробації тестових завдань у листопаді 2018 р.» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка, м. Суми, м. Шостка, Краснопільської, Степанівської, Миколаївської, Боромлянської, Тростянецької, Бездрицької об’єднаних територіальних громад та Сумського району у період з 13 по 22 листопада 2018 року була проведена апробація тестових завдань.

Методичний порадник за напрямом роботи з інтелектуально обдарованою учнівською молоддю

головну 1Відповідно до плану Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 20 листопада на базі Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського району відбувся методичний порадник за темою «Система підготовки учнів до олімпіад та конкурсних змагань». У методичному пораднику взяли участь методисти та вчителі Бездрицької, Верхньосироватської, Миколаївської, Нижньосироватської, Степанівської, Хотінської, об’єднаних територіальних громад Сумського району, які відповідають за напрям роботи з обдарованою учнівською молоддю на місцях.

21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

8 221 листопада, українці відзначають – День Гідності та Свободи.

Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента від 13.11.2014 № 872 «Про День Гідності та Свободи» встановлене на честь доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Участь у школі майстерності «Педагогічний стартап-2018»

головну15-16 листопада 2018 року з ініціативи Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» відбулася школа майстерності «Педагогічний стартап-2018» для популяризації педагогічного досвіду переможців усеукраїнського конкурсу «Учитель року» – 2018 у номінації «українська мова та література».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософсько-світоглядні засади трансформації освіти: простір соціальної взаємодії»

2018 11 Жук Рівне16.11.2018 р. в м. Рівне на базі Рівненського ОІППО відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Філософсько-світоглядні засади трансформації освіти: простір соціальної взаємодії». Жук М.В. виступив з доповіддю "Післядипломна педагогічна освіта в вимірі НУШ: пошук ефективних дорожніх карт змін"

Методичний порадник з іноземних мов

головну result15 листопада 2018 року Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти організовано та проведено методичний порадник «Імплементація модулів навчання англійської мови учнів пілотних шкіл» на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27.

Захід відкрила Клюніна Н.В., методист з іноземних мов навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, підкресливши значимість викладання іноземних мов у початковій школі.

Обласна творча група «Практичне застосування методів та прийомів мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти»

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 15 листопада на базі Роменського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Дзвіночок» Роменської міської модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання обласної творчої групи за темою «Практичне застосування методів та прийомів мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти».

Стартує ЗНО – 2019

головнуУ Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти 14-15 листопада 2018 року відбулася нарада з питань організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Обласний постійнодіючий семінар-тренінг з астрономії

golovna resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 15 листопада на базі Сумського державного університету відбувся обласний науково-методичний семінар «Підготовка учнів до ЗНО з фізики».

Мета заходу – підвищення методичного та фахового рівня вчителів з підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики в 2019 році.

Здоров’яспрямованість – від теорії до практики

golovna resultСьогодні, 15 листопада 2018 року, лабораторією здоров’яспрямованої освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, за підтримки та сприяння Сумського державного університету та Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка була проведена ІІ регіональна науково-педагогічна конференція «Здоров’яспрямована діяльність у сучасному освітньому просторі».

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new